Satın almış olduğunuz ürünler firmamız bünyesinde yer alan kuryelerle tarafınıza teslimat ücreti olmaksızın ulaştırılacaktır. ( İstanbul ili için geçerlidir.)

İstanbul dışından gelecek siparişler sadece mail ve whatsapp yoluyla alınabilecek olup, tarafınıza anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren; yoğunluk nedeni ile sıra ile gönderilmektedir.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze/meyve suyu ve hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze/meyve suyu ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek jobimeyve.com'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyvede/meyve suyunda iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

Keyifli alışverişler dileriz.